KIM JESTEŚMY

Jesteśmy zespołem ekspertów posiadających wiedzę oraz doświadczenie z zakresu nieruchomości, prawa i finansów. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze związanej z finansowaniem i zabezpieczeniem transkacji zakupu nieruchomości.  Jesteśmy obecni i towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie transkacji. Nasze czynności realizujemy w oparciu o sprawdzone formuły, wykładnię prawną, wieloletnie doświadczenie i wiedzę - co jest szczególnie ważne na trudnym i pełnym pułapek rynku nieruchomości.

JAK POMAGAMY NASZYM KLIENTOM?

Uzyskanie kredytu hipotecznego w ramach Bezpiecznej Hipoteki to nowa oferta na rynku nieruchomości, przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem mieszkania lub domu. Usługa w opcji 3 w 1 składa się z wyboru najlepszej oferty kredytu hipotecznego w 26 bankach, z doradztwa prawnego w zakresie analizy umowy deweloperskiej i udziału w czynnościach notarialnych, a także pomocy w przedmiocie oceny wybranej przez Kupującego oferty nieruchomości, jej oględzin, a także spotkaniu i negocjacje ceny z deweloperem. Wszystkie czynności nasi eksperci świadczą nieodpłatnie. 

DLACZEGO USŁUGI SĄ BEZPŁATNE?

W przypadku kredytowania zakupu nieruchomości wszystkie nasze usługi są dla Państwa bezpłatne, gdyż wynagrodzenie ekspertów BEZPIECZNEJ HIPOTEKI pokrywają banki udzielające kredytu. Co ważne, żaden z 26 banków nie obciąża wypłatą naszych wynagrodzeń Klientów, którzy uzyskali kredyt hipoteczny. W rezultacie oznacza to, że koszt naszej usługi nie jest wliczany ani w koszty kredytu, ani w prowizję za jego udzielenie. Korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo kredyt w takiej samej cenie, a często ze względu na liczne umowy partnerskie, nawet tańszy niż bezpośrednio w banku! Ponadto, ważnym podkreślenia jest, że to instytucjom finansowym jakim są banki, zależy na tym, abyście nabyli Państwo sprawdzoną nieruchomość, a sama transkacja była zabezpieczona od strony prawnej, prowadząc do ustanowienia tzw. "bezpiecznej hipoteki".

WAŻNE INFORMACJE

Jako eksperci z zakresu nieruchomości i finansów zebraliśmy dla naszych Klientów najważniejsze informacje dotyczące takich zagadnień jak ustanowienie hipoteki, procedura kredytowa, zakup mieszkania u dewelopera czy wybór i prawidłowe oględziny nieruchomości.

NASI PARTNERZY

Dzięki naszym partnerom mamy dostęp do najlepszych rozwiązań finansowych na rynku. Wybierając dla naszego Klienta najlepszą ofertę, rzetelnie porównujemy wszystkie elementy kredytu: marże, prowizje, ubezpieczenia, wysokość raty, okres kredytowania, wysokość odsetek, inne opłaty. 

© Bezpieczna Hipoteka - Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright 2019.