KREDYT HIPOTECZNY

Kredyt hipoteczny to obecnie najtańsza forma finansowania zakupu mieszkania czy budowy domu. Wiemy doskonale, że zakup wymarzonego mieszkania lub budowa domu to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Zdajemy sobie sprawię również z tego, że zdecydowana większość z Państwa by móc zrealizować swoje marzenia będzie musiała skorzystać z finansowania zewnętrznego w postaci kredytu hipotecznego – a proces jego uzyskania jest skomplikowany i czasochłonny. Czy tak jednak musi być?


Zrobimy to za Ciebie! Uzyskanie kredytu hipotecznego na najlepszych możliwych warunkach nigdy nie było tak proste. Dlatego też wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i posiadamy w naszym zespole Ekspertów Kredytowych z wieloletnim doświadczeniem, którzy przeprowadzą cały proces kredytowy:

1. Spotkanie gdzie dokonana zostanie analiza Państwa sytuacji, potrzeb i możliwości a także profesjonalna analiza zdolności kredytowej
2. Następnie spośród wszystkich dostępnych na rynku ofert kredytowych zostaną wyselekcjonowane te najkorzystniejsze (zarówno pod względem cenowym, ale również biorąc pod uwagę dostępność, przyznawalność a także przychylność konkretnego banku do Państwa profilu jako kredytobiorcy – co jest niezmierne istotne w kontekście uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej)
3. Zebranie pełnej dokumentacji w Państwa imieniu (dokumenty finansowe, dokumenty związane z nieruchomością, wszystkie niezbędne formularze, wnioski, zaświadczenia) i złożenie min. 3 wniosków do wybranych wcześniej Banków (co ma ogromne znaczenie w kontekście dywersyfikacji ryzyka związanego z ewentualną decyzją negatywną lub wydłużającym się procesem w danym banku)
4. Prowadzenie procesu (odciążenie Państwa w zakresie uzupełnienia dokumentacji, obsługi wstrzymań, kontaktu z Bankiem jak i Deweloperem lub Sprzedającym) aż po uzyskanie pozytywnych decyzji kredytowych i finalne podpisanie umowy kredytowej oraz wypłatę kredytu.
Ile będzie kosztować kompleksowa obsługa i pomoc w uzyskaniu kredytu?

Wszystkie usługi świadczone przez naszych Ekspertów Kredytowych są całkowicie bezpłatne! Nic Państwo nie ryzykujecie a dzięki pracy i doświadczeniu naszych specjalistów zyskujecie Państwo:
- Czas
- Pieniądze
- Spokój i bezpieczeństwo transakcji

Nasi Eksperci prowadzą proces związany z uzyskaniem kredytu kontaktując się z Państwem kiedy jest to konieczne i wykonują za Państwa większość pracy – dzięki czemu zaoszczędzony czas możecie Państwo przeznaczyć na swoje obowiązki zawodowe lub spędzić go z najbliższymi
Praca naszych Ekspertów Kredytowych to również zaoszczędzone pieniądze w postaci wyboru najkorzystniejszej dostępnej oferty kredytowej (w przypadku zakupu mieszkania za kwotę 500 000 zł z kredytem na okres 25 lat oszczędności mogą wynieść blisko 100 000 zł!) a także wsparcie w zakresie negocjacji warunków cenowych z Bankiem.

Wiemy doskonale jak bardzo stresujący jest proces związany z uzyskaniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania lub budowę domu. Co więcej trzeba brać pod uwagę, że od momentu podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości i rozpoczęcie starań o uzyskanie kredytu do finalizacji – wypłaty ostatniej transzy, mija kilka lub kilkanaście miesięcy. Przez cały ten czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

© Bezpieczna Hipoteka - Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright 2019.